Podsumowanie startów w sporcie pożarniczym 2017

Sport PSP » Podsumowanie startów w sporcie pożarniczym 2017

       W dniu 10 stycznia 2018 roku odbyło się  spotkanie Komendanta Powiatowego PSP st. bryg. Tomasza Wilka ze strażakami reprezentującymi  tut. komendę w zawodach w sporcie pożarniczym. Była to okazja do posumowania startów reprezentacji w 2017 roku na zawodach w sporcie pożarniczym różnego szczebla oraz omówienia planów na rok 2018.

       Starty strażaków w zawodach od kilku lat są podsumowywane w ramach Pucharu Komendanta Powiatowego PSP w Sokołowie Podlaskim, do końcowego zestawienia brane jest  5 najlepszych wyników w dwuboju pożarniczym.

      W 2017 roku najlepszym zawodnikiem w Sokołowie Podlaskim został sekc. Paweł Żylak, który za osiągnięte wyniki został uhonorowany okolicznościowym pucharem komendanta powiatowego. W klasyfikacji zawodów o Puchar Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego w Dwuboju Pożarniczym sekc. Paweł Żylak uplasował się na wysokim trzecim miejscu.

     Wspomniany strażak wspólnie z st.str. Karolem Musiejem w 2017 roku weszli w skład reprezentacji  województwa mazowieckiego w sporcie pożarniczym i wywalczyli  drużynowo Mistrzostwo Polski.

      

 PD.